Oppo yenilikçi kat kat telefon konseptiyle geliyor!

0
Oppo katlanabilir akıllı telefon

Oppo 2021 yılında olmasa da ilerleyen süreçlerde iddialı gelecek markalardan birisi olacak gibi duruyor.

2021 yılı akıllı telefon dünyasında katlanabilir modellerin yılı olacak gibi görünüyor. Samsung ve Huawei gibi markalar modellerini ilk tanıttıklarında biraz erken bir teknoloji gibi duruyordu.

Ancak LG, Oppo ve OnePlus gibi birçok markadan da bu yönde haberler gelmeye ve duyurular yapılmaya başladı. Dolayısıyla 2021 yılında telefon alışkanlıklarımız değişmeye başlayacak gibi.

Oppo geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği Inno Day etkinliğinde konsept akıllı telefon modelini duyurmuştu. Şimdilerde Çinli üretici rakiplerinden oldukça farklı bir model ortaya koymak için çalışmalar gerçekleştiriyor. Japon Nendo Stüdyo ile işbirliğine giden Oppo farklı bir model ile gelecek gibi duruyor.

Oppo Katlanabilir Telefon Kapalı Konumda Konsept

Cihaz kapalı konumdayken avuç içine sığacak küçüklükte olacak. Yukarı kaydırarak bildirimleri görüntüleyebileceğimiz 1.5 inç boyutunda ekrana ulaşacağız.

Oppo Katlanabilir Telefon Fotoğraf Konsept

Fotoğraf çekmek gibi işlemler için telefonu biraz daha kaydırarak 3.15 inç boyutunda ekrana ulaşacağız. Cihazı tamamen açtığımızda ise dar ve uzun bir yapıda 7 inç boyutunda ekrana sahip bir model bizleri karşılıyor. Bir kalem desteği de sunacağını belirtelim. Bu kalemi konumlandırabileceğimiz bir yuva da bulunuyor.

Oppo Kat Kat Katlanabilir Telefon Konsept

Görsellerde gördüğümüz telefon modeli gelecekten gelmiş gibi görünüyor. Sanki bir bilim kurgu filminde gördüğümüz bir telefon gibi geliyor. Bu modelin konsept niteliğinde olduğunu ve yakın dönemde piyasada yer alacağını düşünmediğimizi belirtelim. Ancak firmanın gelecek vizyonuna olumlu bir ışık tutmayı başarıyor.

Oppo Konsept Tam Kablosuz Kulaklık

2021 başlarında bir katlanabilir model piyasa sunması beklenen Oppo telefon modelini ek olarak kulaklık ve şarj cihazı konseptleri de paylaştı.

Oppo konsept kablosuz şarj

Birbirine kenetlenebilen bir tam kablosuz kulaklık ve farklı görünen bir kablosuz şarj standı. Bu modeller de yakın bir zamanda piyasaya sürülebileceğe benzemiyor.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açabilirsiniz.

Google News Abone Ol

Bizi Google Haberler üzerinden takip edebilirsiniz

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz