Oppo Watch 2 Snapdragon Wear 4100 ile geliyor!

0
Oppo Watch 2

Oppo, WearOS işletim sistemli ikinci nesil Oppo Watch akıllı saat modellerini yakında tanıtacağa benziyor. Oppo Watch 2 ile ilgili detaylar ortaya çıktı. Ortaya çıkan bilgilere göre yeni akıllı saat de 42mm ve 46mm boyut seçeneklerine sahip olacak.

Snapdragon Wear 4100 işlemcisinden güç alacak Oppo Watch 2 akıllı saat modeli Google’ın giyilebilir cihazlara özel işletim sistemi Wear OS ile geliyor. İlk nesil model Snapdragon Wear 3100 kullanıyordu. Depolama kapasitesi de 8GB seviyesinden 16GB seviyesine çıkacak gibi görünüyor.

Oppo Watch 2 modelinin tanıtım tarihi hakkında net bilgi bulunmuyor. Firmanın Oppo Watch Free isimli farklı bir giyilebilir cihaz modeli üzerinde de çalıştığını belirtelim. Öncelik hangi cihazın olacak bekleyip göreceğiz.

Çin versiyonundaki yazılımı Anrodi 8.1 tabanlı olacak. Ancak global sürümde yer alacak WearOS sürümü de Anroid 8.1 tabanlı olabilir. Veya güncel WearOS sürümü de olabilir. Bu konuda net bir bilgi paylaşmak için henüz erken gibi görünüyor.

Çeşitli renk seçenekleri sunacak Oppo Watch 2, ilk nesildeki tasarım anlayışını koruyarak devam edecek gibi görünüyor. Açıkcası 46mm versiyonunun tasarımı oldukça şık duruyordu. Umarız Oppo, bu tasarım anlayışının çok dışına çıkmadan Oppo Watch 2 modelini de piyasaya sürecektir.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz