OPPO ile FC Barcelona yeniden anlaştı!

0
OPPO ile FC BARCELONA yeniden anlaştı 2

Son dönemde popüler hale gelen akıllı telefon markası OPPO ile dünyanın en büyük kulüplerinden birisi olan FC Barcelona iş ortaklıklarını resmi olarak yeniledi.

OPPO, yapılan anlaşma kapsamında FC Barcelona için sınırlı sayıda akıllı telefon üretimi gerçekleştirdi. Daha önce üç yıllık anlaşması bulunan iki taraf, Camp Nou stadyumunda gerçekleştirilen etkinlik kapsamında tekrar sözleşmelerini yenilediler.

Barcelona kulübünün Camp Nou stadyumunda yapılan etkinlikte yenilen iş birliği ile birlikte “Limited Edition FC Barcelona Reno 10x Zoom” modelinin de piyasaya çıktığı duyuruldu.

Ülkemizin markalarından Beko vce Lassa’da Barcelona’nın Global Partnerleri arasında yer almışlardı.

Çinli şirket ile İspanyol futbol devi, ortak bir anlaşmaya imza atmış oldular.

Yenilenen iş ortaklığı kapsamında stadyum içi tabela konumlamasının yanı sıra, eğitim kampları, hayranlar için atölye çalışmaları, taraftarların katılabileceği yaratıcı çevrimiçi ve çevrimdışı etkinlikler yapılacak.

OPPO Global Pazarlama Direktörü Derek Sun, “İş birliği kapsamında yapacağımız çalışmalarla, Barça hayranlarına ilham vermeyi, onları kulübe ve OPPO ürünlerine daha yakın hale getirmeyi hedefliyoruz. İki tarafın da ortak tutku, yaratıcılık, yenilik ve mükemmellik değerlerini artıracak çalışmalar yapacağız” dedi.

OPPO ile Barcelona’nın anlaşması sayesinde Camp Nou ilk 5G kullanan futbol sahası olacak.

Bu kapsamda Barcelona’nın 200.000.000 taraftarına da ulaşmayı amaçlayan Oppo, Avrupa’da en çok satılan markalardan biri olmayı hedefliyor.

OPPO’nun yeni “Limited Edition FC Barcelona Reno 10x Zoom” modeli,marka ve kulüp arasındaki iş ortaklığını kutluyor. “Teknolojiyi sanatla birleştirmek” mantığının altında, OPPO’nun Reno 10x Zoom telefonunun bu hatıra basımı, takımın ünlü garnet ve mavi renklerini donanım ve yazılımla harmanlayarak kulübün geçmişinden, bugününden ve geleceğinden gelen parçaları birleştiriyor. OPPO bu özel modeli ile, Barça taraftarları arasında global çapta satılmayı amaçlıyor.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz