OnePlus 9 Pro suya ve toza dayanıklı olarak gelecek!

0
OnePlus 9 Pro
Google News Abone Ol

OnePlus markası uygun fiyata tepe model özellikler sunan bir marka olarak hayatımıza dahil oldu. Bir noktadan sonra fiyatlarında artışlar yaşandı. Ancak yine de fiyat olarak avantajlı olmaya devam ettiği birçok model mevcut. Yeni akıllı telefon serisi OnePlus 9’da yer alan modellerden OnePlus 9 Pro için önemli bir gelişme iddia edildi.

OnePlus cihazlarda genellikle suya ve toza dayanıklılık sertifikası görmeyiz. Ancak OnePlus 9 Pro modeli bu konuda istisna olacak. Markanın bu istisnaya sahip ikinci modeli olabilir. OnePlus 9 Pro modeli IP68 sertifikası ile suya ve toza karşı 30 dakika boyunca 1,5 metreye kadar dayanıklılık sunuyor.

Ancak seride yer alacak diğer iki model olması beklenen OnePlus 9 ve OnePlus 9 SE modellerinde bu özellik yer almayacak. Bu özelliğin yer alması nedeniyle beklenenin üstünde bir model ile gelebilir OnePlus 9 Pro modeli. Bu özellik telefon satın alma kararınızı ne kadar etkiliyor? Yorumlarda düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açabilirsiniz. Daha fazlası için Teknokroki yi takip edebilirsiniz.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz