One Plus 5T Özellikleri GFX Bench’de Görüldü!

0
one plus 5t ön görünüm

Fiyat/performans oranı yüksek modeller ile piyasada adından söz ettiren One Plus’ın yeni modeli One Plus 5T ile ilgili bir sızıntı daha yaşandı. Bu kez sızıntı Weibo’dan geldi.

 

One Plus 5T Modeliyle İlgili En Son Gelişmeler!

5T ile ilgili haberimize geçmeden önce yukarıdaki bağlantıdan diğer detayları öğrenebilirsiniz. Teknik özelliklere bakalım.

 

One Plus 5T Teknik Özellikleri Neler?

 

 

one plus 5t gfx benchmark

 

 

Sızdırılan GFX Benchmark görseline bakarsak 2160X1080 çözünürlüğünde 6″ boyutunda 18:9 formatında bir ekran yer alıyor. Snapdragon 835 işlemcisi, 8 GB seviyesine kadar bellek ve 64 GB/128 GB depolama kapasitesi seçenekleri yer alıyor.


Kamera tarafında 16 MP çözünürlüğünde ana ve 20 MP çözünürlüğünde ön kamera dikkat çekiyor. Batarya tarafında bir detay yer almıyor. Dikkatimizi çeken en önemli nokta Android Nougat ile geliyor olması. Bu nedenle yıl bitmeden satışa sunulacaktır.


One Plus 5T modeli ile ilgili edindiğimiz bilgilere bakarsak günümüz trendlerini yakalayan bir model olduğunu söyleyebiliriz. Bunları yaparken de 3.5 mm kulaklık çıkışına da yer vereceğini söyleyebiliriz.


Bir çok üretici bu portu telefonundan kaldırmış durumda. One Plus burada kaliteli bir ses çıkışını sunabilirse başarılı olmasında bir etmen olabilir. Tepe modellere oranla hemen hemen yarı fiyatları seviyesinde satışa sunulacağını da belirtelim.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz