note-8-kapak-resmi

Samsung’un en son ki Note modeli olacak olan Note 9 ‘a ait renk bilgileri ortaya çıktı. Buna istinaden bizde sizlere bunları aktarmaya çalıştık.

Birden fazla rapora göre,  Galaxy Note 9 renklerinin siyah, mavi, gri ve lavanta renklerle geleceği bilgisi yer alıyor. Şirketin ayrıca cep telefonu için yeni bir altın tonu getirmesi bekleniyor. Ancak yeni bir raporun gösterdiği  durum söz konusu olmayabilir. Galaxy Note 9’a eşlik edecek yeni S Pen’inin model kodları çevrimiçi olarak ortaya çıktı ve Bir altın rengi/tonu ile gelmesi bekleniyor..

Galaxy Note 9 için yeni S Pen model kodu EJ-PN960’a sahiptir. Model kodlarının listesi ayrıca S Pen’in şu anda kullanılabileceği renkler ve kodları da aşağıda yer almakta.

 

1. EJ-PN960BBEGWW: Siyah
2. EJ-PN960BJEGWW: Gri
3. EJ-PN960BVEGWW: Menekşe Moru
4. EJ-PN960BLEGWW: Mavi
5. EJ-PN960BAEGWW: Kahverengi

 

Listenin, Samsung’un yeni amiral gemisinin altın tonunda sunulabileceğine dair ipuçlarını yayınladığı ilk fragman olsa da, Galaxy Note 9 için altın renk seçeneğinden bahsetmiyor. Belki de bu seçenek gelebilir.

Daha önce Galaxy Note 9’un yeni bir kahverengi renk seçeneği ile gelebileceği bilgisi vardı. Samsung daha önce Galaxy Note 2 için de benzer bir renk sundu. Aynı zamanda sadece birkaç yıl önce Birleşik Krallık’ta kahverengi bir Galaxy S6 piyasaya sürdü.

 

Galaxy Note 9 renkleri bir kenara bırakıldığında, yeni S Pen’in kendisinin önemli ölçüde iyileştirilmesi bekleniyor. Fotoğraf makinesi deklanşörü ve müzik çalma için bir Bluetooth denetleyici olarak iki yüzün kullanılmasını sağlayan Bluetooth desteği alabilir. Bazı raporlara göre, S Pen Bluetooth hoparlör olarak da çalışacak diye bahsetti ancak henüz bununla alakalı bir kanıt yok.

Samsung, 9  Ağustos’ta New York Şehri’nde özel bir etkinlikle cihazı sergileyecek!

Sizce Note 9’un bir alt modeli olan Note 8’den bu modele geçiş yapılır mı? Görüşlerinizi merakla bekliyor olacağım. 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz