Note 10 Türkiye fiyatı

Samsung Unpacked etkinliğiyle beraber Galaxy Note 10 ve Galaxy Note 10 Plus ön siparişe açıldı. Ön siparişe açılan Note 10 ailesinin Türkiye fiyatı da belli oldu. Galaxy Note 10 ve Note 10 Plus Türkiye fiyatı ile dikkat çekmesinin yanı sıra Samsung’dan ön siparişe özel hediyeler de var.

Galaxy Note 10 ve Note 10 Plus Türkiye fiyatı belli oldu

Merakla beklenen yeni Note 10 ailesi kullanıcılarla buluştu. Tüm detaylarıyla Samsung’un Unpacked etkinliğinde karşımıza çıkan Note 10 ve Note 10 Plustasarım, donanım ve kamera özellikleri ile de oldukça dikkat çekti.

Ön sipariş verilen modeller 21 Ağustos gününden itibaren gönderilmeye başlanacağını belirtelim. Note 10 ve Note 10 Plus için ülkemizde sunulacak Ay Tozu MavisiDuman Siyahı ve Fildişi Beyazı renk seçeneklerinde fiyat değişimi olmuyor. Lansmanda sunulan diğer renk seçenekleri Türkiye’de satışa çıkmayabilir. Aşağıda yer alan fiyatların haricinde bazı hediyelerde ön sipariş için bizleri karşılıyor.

Note 10 9.899 TL iken Note 10 Plus 11.399 TL olarak ön siparişe açılmış durumda.

Kullanıcılar eski telefonunu vererek ‘markası fark etmiyor’ yeni model satın alımlarında indirim kazanıyor. Bununla birlikte Beymen‘de geçerli 1.000 TLdeğerinde hediye çeki  ve 299 euro değerindeki IGA Pass Plus iş paketi ücretsiz olarak müşterilere sunuluyor.

Spor paketi olarak sunulan pakette Under Armour‘da geçerli olmak üzere 750 TLhediye çeki ve 1 yıllık Digiturk Spor Paketi hediye ediliyor. En önemlisi de lansmana özel ön satışlarda 799 TL değerindeki kablosuz kulaklık Galaxy Buds hediye olarak kullanıcılara sunuluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz