LG Velvet modeli için tanıtım söz konusu olabilir!

0
LG Velvet

Geçtiğimiz haftalarda duyurulan LG Velvet modeli için yeni gelişmeler gün yüzüne çıktı. Velvet modeli için bir lansman söz konusu olabilir. 5G uyumlu olan bu model rakipleri gibi belirli başlı donanımlara ev sahipliği yapacak gibi görünüyor.

LG Velvet modeli haziranda gelebilir

Snapdragon 765 yonga setinden beslenen Velvet, LG’nin İtalya web sitesinde listelendi. Paylaşılan içeriğin kaldırıldığı görülen LG İtalya web sitesinden alınan bilgilere göre, cihazın Avrupa bölgesi için fiyatı belli olmasa da 2020 haziran döneminde çıkış yapacağı bilgisinin yer aldığı aktarıldı.

Bununla birlikte bu renk seçeneklerinin Avrupa pazarında da olması bekleniyor; Illusion Sunset, Şafak Beyazı, Şafak Grisi ve Şafak Yeşili de dahil olmak üzere tüm orijinal Kadife renk seçenekleri dahil. Öte yandan LG’nin diğer avrupa sitelerine baktığımız zaman bu modelle ilgili bir bilgi yer almıyor. İtalya sitesindeki içeriğin de kaldırıldığı görülüyor. Kazara yayımlanmış olabileceği de düşünülüyor. Bu tarz olaylar bu pazarda sıkça yaşanabiliyor.

LG Velvet

Koreli bir haber sitesinde paylaşılan bilgilere göre; LG Velvet modeli ABD pazarında çok yakın bir zamanda yer alacağı belirtiliyor. Avrupa bölgesi için lansman tarihinin 2020 haziran dönemi olduğunu düşünürsek ABD için de süreç çok üzün sürmeyecektir.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz