LG V20 Android Oreo

LG anavatanı Güney Kore’de V20 ve Q6 modelleri için Android Oreo güncellemesini sunmaya başlayacak.

Android Oreo güncellemesi ile V20 ve Q6 modeli resim içinde resim(picture-in-picture) özelliği  ve  otomatik şifre doldurma gibi bir çok yeni özelliğe sahip oluyorlar.

LG Q6 modeli Android Oreo güncellemesi ile ses konusunda oldukça ciddi iyileştirmeler edinecek. DTS X 7.1 kanal 3D Surround ses desteği gibi.

Ayrıca LG G6 ve LG G7 ThinQ modelleri kamera odaklı önemli bir güncelleştirme alıyor. G6 modeli Yapay Zeka destekli Parlak Kamera özelliğine kavuşurken LG G7 ThinQ modeli de AR(Arttırılmış Gerçekklik) etiketleri ekleyebilecek.

Sizlere aktardığımız bu güncellemeler global olarak bir kaç ay içerisinde dağıtılmaya başlayacaktır. Bu cihazlardan birisine sahip iseniz ara ara güncellemeleri kontrol etmenizde fayda var.

LG’nin eski modellerine yönelik yeni Android sürüm güncellemellerini yayınlıyor olması oldukça hoşumuza gitti. Firma yeni Güncelleme Merkezi ile gelecek Android Sürüm Güncellemelerini hızlandırmayı da hedefliyor.

Daha fazlası için teknokroki.com adresini takipte kalın. İçeriklerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz