LG Q60 özellikleriyle göz kamaştırıyor!

0
LG Q60 özellikleriyle göz kamaştırıyor 2

LG Q60 üç arka kamerası ile fotoğraf deneyimini üst seviyeye çıkartıyor. Ağustos ayı içerisinde operatörler üzerinden taksitle de satın alabileceğiniz LG Q60, teknik özellikleriyle göz kamaştırıyor.

Orta segment telefon ailesinin yeni üyesi olacak olan Q60, LG’nin orta segment stoğunu genişletiyor.

Her Android cihazda olduğu gibi YouTube’dan canlı yayın yapma ve tek tıklama ile Google Asistan’a bağlanabilme gibi özellikleri barından model, elverişli özellikleriyle geliyor.

LG Q60

LG Q60 Kamera Özellikleri

Standart, süper açılı ve derinlik sensörlü olmak üzere üç farklı arka kameraya sahip olan LG Q60, 16MP PDAF kamerası ile yüksek kalitede fotoğraf çekiyor. LG Q60’ın süper geniş açılı kamerası ise, 120 derecelik görüş alanıyla her şeyi içine sığdırarak hiçbir ayrıntıyı fotoğraf dışında bırakmıyor. Böylelikle, fotoğraf alanı ne kadar geniş ya da kalabalık olursa olsun, kullanıcıların anıları bütün olarak fotoğraf karesine sığıyor.

LG Q60’ın Derinlik Sensörü ise, fotoğraftaki kişi ya da objelerin ön plana çıkmasını sağlıyor. Böylelikle, arka plan ne olursa olsun, her detayının öne çıktığı muhteşem portreler elde edilebiliyor.

Kamerada Yapay Zeka Desteği: AI CAM

LG Q60’ın yapay zeka destekli kamerası AI CAM, sekiz farklı nesneyi tanıyarak, ideal çekim ayarlarını otomatik olarak uyguluyor. LG Q60 kullanıcıları AI CAM sayesinde, ister çocuklarının, ister evcil hayvanlarının, isterlerse sevdiklerinin en mükemmel pozlarını yakalayabiliyor.

LG Q60 Ekran Özellikleri

LG Q60, 6,26’HD+ FullVision ekranıyla olağanüstü bir ekran kalitesi ve boyutu sunuyor. Kullanıcılar LG Q60’ın 19:9 ekranın tümünün görülmesini sağlayan minimal çentiği sayesinde, cep telefonlarından dizi ve film izleme keyfini sonuna kadar yaşıyorlar.

Sinematik DTS:X 3D Surround ses ise, çok boyutlu premium sinema ses kalitesini LG Q60’la mobil telefona taşıyor. LG Q60, daha yüksek ve daha net ses sunmasının yanı sıra, geliştirilmiş basları, özel ekolayzerı, genişletilmiş ses alanı ve sağladığı konuşma netliği ile, cep telefonunda görüntü kalitesinin yanında, üstün ses kalitesi de arayanların ilgisini çekiyor.

LG Q60’ın özel tuşuna sadece bir kez dokunarak Google Asistan’a ulaşabilirsiniz. Üst üste iki kez dokunarak da günün önemli gelişmelerinden haberdar olabilirsiniz.

LG Q60 Ekran Görüntü Yeniliği

Alınacak ekran görüntüleri oldukça ileri seviyeye taşınmış durumda. Ekran görüntüsü aldığınız zaman (web sitesinde dolaşırken vb.) o ekran görüntüsüne tıklayarak dolaştığınız siteye erişim sağlayabileceksiniz. Ayrıca kod ve şifre gibi bilgileri ekran görüntüsü alınca ekranı yarıya bölerek, kod veya şifreyi girebileceğiniz alana girebilirsiniz.

Telefonun sekiz çekirdekli işlemcisi, videolarda kullanıcıların sadece sese ihtiyaç duyduğu kısımlarda ekranı karartarak pil ömrünü korumaya yardımcı oluyor.

LG Q60 ayrıca, yüksek sıcaklık, düşük sıcaklık, sıcaklık şoku, nem, titreşim, şok gibi farklı durumları içeren, yüksek dayanıklılık konusunda ABD Askeri Standardı MIL-STD-810G testinden de geçmiş bir model olarak gelecek.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz