LG G6 Resmi Olarak Snapdragon 821’i 835’in Yerine Kullanacak!

0

LG’nin G6 amiral gemisi akıllı telefonunun 26 Şubat’ta bu ay resmen çıkması bekleniyorve tüm işaretler çok ilginç bir teknoloji parçası. LG’nin 2016’nın G5 modelinin modüler tasarımını, çerçeveye yakın bir ekran ile daha geleneksel bir yaklaşım lehine çevirmesi bekleniyor. Diğer beklenen özellikler arasında çift kameralı bir kurulum ve LG’nin kendi mobil ödeme sistemi gibi özellikler yer alıyor ancak telefonun biraz daha tartışmaya açılmış bir yönü, güç sağlayacak olan işlemcidir.

Samsung, bu sefer Qualcomm için Snapdragon 835 işlemcisini seri üretiyor ve bu ortaklık nedeniyle Samsung’un 835 modelini G6’dan birkaç hafta sonra piyasaya çıkması beklenen Galaxy S8 yakında yapacaklarını açıklayan raporları duyduk . Bazı taraflar, bu söylentilerin yanlış olacağına ve G6’nın Qualcomm’dan en yeni ve en üst düzeyde bilgi alacağına dair umutlarını açıkça ortaya koyuyor ancak bu durumun böyle olmadığı doğrulandı. Birçok okuyucumuzun dehşetiyle sonuçlanan LG G6, Qualcomm Snapdragon 821 işlemcisi tarafından çalıştırılacak.
Çoğu tüketici, işlemcilerinin telefonuna güç sağladığı konusunda aşırı derecede endişe duymuyor; çünkü önem verdikleri şey, cihazlarının Çimdik göndermekte olup olmadığı. Snapdragon 821 halen çok yetenekli bir silikon parçası ve 835’in piyasada olması ve Samsung’un debriyajlarının dışında olması beklenmemesi nedeniyle LG, eski Sammy’ye karşı güzel bir başlangıç ​​yaptı. LG G6’nın 26 Şubat’ta duyuru yapıldıktan sonra Mart ayı başlarında satışa sunulması bekleniyor ve eğer bunların hepsi bizim tahmin ettiğimiz gibi olursa, G6’nın önümüzdeki altı hafta piyasada olacağı anlamına geliyor Güney Kore’deki Galaxy S8’in – iki şirketin de en büyük ve en önemli alanı olduğu söylenebilir.
Snapdragon 821’in onaylanmasına ek olarak, sızdırılan fotoğraf, LG G6’nın bir arka ayarlı parmak izi sensörü, toz ve su direnci, dörtlü bir DAC özelliğine sahip olacağını ve ekranının “Tam Vizyon” olarak adlandırılacağını da ortaya koyuyor. G6, Galaxy S8’e kıyasla biraz daha az güçlü bir yonga setiyle başlatılabilir, ancak bu, cihazınızı izleme listemizin dışına çıkarmak için yeterli değildir.
İletişim: emre@teknokroki.com
Başka bir haberimizde daha görüşmek üzere, saygılarımla CEVAT EMRE KOYUN

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz