Lenovo Moto G5S Plus Modeli Satışa Sunuldu!

0

 

Lenovo firması bünyesinde yer alan Moto akıllı telefon serisinin yeni üyelerinden Moto G5S Plus modeli ülkemizde Turkcell’de satışa sunuldu. Moto G5S Plus modelinin alternatif satış kanallarında da yerini alıp almayacağı konusunda net bir bilgimiz yok.

Cihaz teknik özellikleri ile orta seviyede yerini alıyor. Snapdragon 625 işlemcisinden gücünü alan modelde 5.2″ büyüklüğünde Full HD ekran yer alıyor. Depolama tarafında 32 GB ve bellek olarak 3 GB kapasite ile gelen Moto G5S Plus modelinde 256 GB’a kadar micro-SD kart ile hafızayı arttırmak mümkün.

  

Batarya tarafında ise 3000 mAh kapasite ile gelen Moto G5S Plus bir günlük kullanım – ağırlıklı oyun ve yüksek parlaklık kullanımı dışında – içerisinde ek bir şarja ihtiyacınız olmayacaktır. Ortalama olarak bu miktarda batarya ve benzer donanım ile otomatik parlaklık ve senkronizasyonların açık olduğu bir kullanımda 3 – 4 saat ekran açık kalma süresi ve 1 saat civarı bir konuşma yaparak 1 günü tamamlayabilirsiniz.

 

Turkcell’de peşin olarak 1699 ₺ ile satışa sunulan Moto G5S Plus modeli Android İşletim Sistemi’ni Nokia’nın da modellerinde olduğu gibi daha yalın olarak kullanıyor. Bu sayede uygulama sayısının azalması avantajı ile daha akıcı bir arayüz geliyor. Ancak Turkcell kaldırılabilir olarak da olsa kendi uygulamalarını telefona entegre edecektir.

 

Telefon ile ilgili taksit seçeneklerine buradan ulaşabilirsiniz.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz