Katlanabilir Samsung telefonlar hakkında yeni detaylar!

0
Samsung katlanabilir akıllı telefonlar

Samsung önümüzdeki yıl birden fazla katlanabilir akıllı telefonunu piyasaya sürecek. Bunların arasında uygun fiyatlı seçenekler de olacak. Bu sayede daha fazla kullanıcıyı katlanabilir akıllı telefonlar ile buluşturmak hedefleniyor.

Uygun fiyatlı seçeneğin isimlendirmesinde Lite takısı yer alabilir. GalaxyClub’ın raporunda SM-F720F kod numaralı bir model görüldü. Model kodunda 5G destekli modellerde sondaki harf B olmakta. Buradaki F harfi Avrupa ve Orta Doğu ülkelerinde satışa sunulacak model olduğu anlamına geliyor. Söz konusu modelde 5G desteği olmayacağını da söyleyebiliriz. Donanım farklılığı nedeniyle bu destek olmayacaktır.

SM-F720F kod numaralı modelin 1000 doların altında bir fiyat etiketiyle satışa sunulacağı tahmin ediliyor. Üst seviyedeki katlanabilir akıllı telefon modelleri Snapdragon 888 ve alternatifi Exynos işlemciler ile gelecekken Lite sürümler daha eski tepe seviye yonga setleri ile gelebilirler.

Gelen sızıntılara baktığımızda 2021 yılında Samsung’un uygun fiyatlı katlanabilir akıllı telefon modellerini satışa sunacağı haberleri ile ortak paydada buluşan bir gelişme bu. Ek olarak Samsung’un katlanabilir akıllı telefonlarının 5G desteği sunarak piyasaya çıkacağı bilgisi de mevcut. Bu nedenle bu haberlerdeki bazı detaylar doğru olmayabilir.

2021 yılının ikinci yarısında görmeyi beklediğimiz Samsung katlanabilir akıllı telefonları en iyi ihtimalle Haziran ayında duyurulduğunu görebiliriz.

14 Ocak tarihinde yeni Galaxy S21 serisini tanıtacak Samsung, 12 Ocak tarihinde yeni Exynos 2100’ü tanıtacağı bekleniyor. Katlanabilir akıllı telefonlarda da kullanılabilecek bir yonga seti olan Exynos 2100 bakalım Snapdragon 888 karşısında bizlere neler sunacak?

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açabilirsiniz.

Google News Abone Ol

Bizi Google Haberler üzerinden takip edebilirsiniz

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz