İTÜ İEEE Communications Week’deyiz!

0

İstanbul Teknik Üniversitesi’nin IEEE Öğrenci Kolu’nun bu yıl 7.sini düzenleyeceği “Communications Week” etkinliğine Medya Partneri olarak katılıyoruz. 5 – 8 Aralık tarihlerinde gerçekleşecek etkinliğin detaylarına aşağıda görsel ve yazıların yanı sıra sizlerle paylaşacağımız link üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

itu-ieee-comweek-afis

İTÜ IEEE Communications Society olarak bu sene 7.sini düzenleyeceğimiz “Communications Week” (ComWeek#7) 5-8 Aralık 2016 tarihinde Kültür ve Sanat Birliği (KSB) Büyük Salonda gerçekleşiyor.

(Etkinliğimiz sertifikalıdır!)

Türkiye’de öğrencilerin düzenlediği ilk “haberleşme sektörü” olma özelliği taşıyan etkinliğimizin amacı haberleşme sektöründeki gelişmeleri bizzat sektörün öncü kuruluşlarından öğrenmek, sektör hakkında öğrencilerin bilgilenmelerini ve sektörde yönelebilecekleri farklı alanları öğrenmelerini sağlayıp sosyal bir bilgi paylaşım ortamı oluşturmaktır.

“VR, Akıllı Şehirler, Mobil İletişim ve Güvenlik, VoLTE, Fiberoptik, 5G, Kriptoloji, Mobil Teknolojilerin Evrimi, IoT, Uzaktan Algılama ve Uydu Haberleşmesi” konularımızdan sadece bazıları…

Sektörün lider şirketleriyle tanışmak, deneyimlerinden faydalanmak, sektördeki son gelişmelerden haberdar olmak ve çekilişlerle birbirinden güzel hediyeler kazanmak istiyorsan sen de 5-8 Aralık’ta Communications Week’te yerini al !

Etkinliğimiz ücretsizdir.

Etkinliğin detayları yukarıdaki gibidir. İTÜ IEEE ComWeek’e buradan katılabilirsiniz.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz