Teknoloji devleri arasında yer alan Apple, yeni geliştirdiği modelinde, su altında kullanım imkânı sunmayı hedefliyor.

iPhone XS ve XR modelleri ile istediği satış rakamlarına ulaşamayan Apple, yeni modelleri üzerinde çalışıyor.

Apple’ın, iPhone serisinin en yenisi olacak olan modellerden birisi olan iPhone XI yani 11, su altı özelliği üzerinde bir çalışma yürüttüğü ortaya çıktı.

iPhone 11 su altı modu ile geliyor!

Apple ve iPhone hakkında isabetli söylemleri ile tanınan Ming-Chi Kuo, şimdi de2019 iPhone modelleri hakkında önemli bir iddiada bulundu. Kuo’nun paylaşmış olduğu rapora göre, iPhone 11 su altı modu ile beraber geleceğini görüyoruz.

Teknoloji devi Apple’ın aldığı patent ile beraber yeni nesil iPhone‘ların dokunmatiğinin su altında da kullanılacağı görülüyor.

Ekranı ıslak da olsa dokunmatik modu sorunsuz olarak çalışacak.

Kuo’nun paylaşmış olduğu diğer bilgilere göreyse Apple, 2019 yılı içerisinde 5G destekli ve katlanabilir iPhone modellerini piyasaya sunmayacak.

iPhone XI (11) özellikleri nasıl olacak?

Geçtiğimiz aylarda yapılan sızıntı ile beraber, iPhone XI özellikleri ve renk seçenekleri gün yüzüne çıkartılmıştı. Sızıntıya göre, yeni iPhone modelinin üçlü arka kamera kurulumuna, 4000 mAh bataryaya, 7.5W kablosuz şarj desteğine ve 120Hz OLED ekrana ev sahipliği yapacağı iddia edilmişti.

Bununla beraber paylaşılan raporda, 2019 iPhone modellerinin gümüş, altın, uzay grisi ve mavi renk seçenekleriyle de satışa sunulacağı da belirtilmişti.

Eklemekte fayda var, bütün bunlar bir varsayımdır. Apple’den resmî bir açıklama yapılmamıştır.

 

Sizce özellikler nasıl? Görüşlerinizi hemen aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz