Apple iPhone 9 kılıfı sızdırıldı!

iPhone 9 kılıfı ortaya çıktı

0
iPhone 11 Serisi Türkiye Fiyatları

iPhone 9 kılıfı sızdırıldı. Paylaşılan bir görselle birlikte muhtemel iPhone 9 kılıfını görmüş olduk. 11 modelleri sonrası 9 modelleri ön plana çıkacak. Apple, corona virüsü sebebiyle bu ayki etinliğini ertelemişti. Akıllara gelen soru işaretleri ise iPhone 9’un satışa çıkıp çıkmayacağıydı. Yapılan bir paylaşım bu durumu netleştirdi diyebiliriz.

iPhone 9 kılıfı sızdı!

Urban Armor Gear markasına ait kılıfın iPhone 9’un 4.7 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olacağını kesinleştirir nitelikte. Best Buy ve Apple tarafından henüz bir açıklama gelmezken markanın bu tarz işlerde doğru payının yüksek olduğunu da söyleyebiliriz.

Yeni iPad Pro ve Macbook Air modelleri geçtiğimiz hafta çarşamba günü basın bülteni ile tanıtılmıştı. Tanıtım ardından direkt olarak satışa sunulan cihazlar birçok kullanıcı tarafından beğenilmişti.

iPhone 9 kılıfı

Aynı şekilde Apple’ın 9 modeli için de bu şekilde duyuru yapacağı düşünülüyor. Aynı zamanda cihazın 399 USD’den satışa çıkacağı düşünülüyor. Birkaç gün içerisinde net bir bilgi alacağımızı düşüdüğümüz iPhone 9, fiyat performans modelleri arasında yer alacak.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz