iPhone 12 Pro Max tasarımı ortaya çıktı!

0

Apple‘ın yeni amiral gemisi serisi iPhone 12 Pro Max tasarımı ortaya çıktı. Paylaşılan görsellerde yeni iPhone’un depolama alanı da artmış durumda. Jon Prosser, iPhone 12 görsellerini resmen paylaşmış bulundu.

iPhone 12 Pro Max tasarımı sızdırıldı!

EverythingApplePro isimli YouTube kanalı, ilgili görselleri gün yüzüne çıkarttı. Telefonun iPad Pro 2020 modelinin bir benzeri olduğu görülüyor. Telefonun 4 köşesinde de anten bulunacağı belirtiliyor. iPhone 4 modelinde görülen bu tasarım, yeni jenerasyonda da yaşatılmaya devam ediliyor. Bu tasarımın 5G sinyali için uygulandığı düşünülüyor.

iPhone 12 serisinde kamara cephesine baktığımızda LiDAR özelliğini desteklemesini bekliyoruz. Çünkü tekrar altını çiziyoruz ki tasarım iPad Pro 2020’ye benzerlik taşıyor. Ayrıca yeni modellerde akıllı bağlama özelliği de yer alıyor. Bu özelliğin iPad’lerde olduğu gibi ilk kez bir iPhone’da kalem desteği geleceğinin habercisi olabilir.

Güç düğmesi için de ufak bir iyileştirme yapılmış. Diğer modele göre azıcık daha aşağıya alınarak büyük ekranlı telefonlarda tuşa erişim kolaylaştırılmak istenmiş.

Paylaşılan bilgilerin yüzde 100 doğruluğunu taahhüt edemeyiz. Ancak raporu paylaşan kişi iPhone SE yeni jenerasyonu için de böyle bir paylaşım yapmıştı. Son olarak Eylül ayında tanıtılması beklenen iPhone 12 Pro Max modelinin 128 GB, 256 GB, 512 GB ve 1 TB dahili depolama ile geleceği iddia ediliyor.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz