iPhone 12 kılıfları sızdırıldı! Seçenekler ne?

0

Apple iPhone 12 kılfıları sızdırıldı. GizmoChina tarafından sızdırılan görseller, 2020 model iPhone’ların artık kesinleşmesini sağlamlaştırmış oldu. Bu yıl dört farklı iPhone modeli tanıtılacağı biliniyor. Ortaya çıkan üçlü kılıf görselleri yeni modellerin tasarımları hakkında somut bilgilerin edinilmesini sağlıyor.

iPhone 12 kılıfları sızdırıldı!

Mobil devi Apple’ın bu yıl tanıtması beklenen dört iPhone modelinin isimleri sırasıyla şöyle; iPhone 12 / 12 Max12 Pro / 12 Pro Max.

İlk iki modelin ekran boyutları diğer iki üst modele göre biraz daha düşük olduğu biliniyor. 12 5.4 inç ekranla gelirken, 12 Max modeli 6.1 inçle geliyor. 12 Pro modeli de yine Max modeliyle eşit olarak 6.1 inç olarak gelecek. Son olarak 12 Pro Max modelinin 6.7 inç ekranla geleceği kesinleşmişti.

Sızdırılan kılıf görselleri bize modeller hakkında ciddi anlamda ipucu veriyor. Görsellere göre 11. nesil modellerin kamera kurulumu bu nesilde de korunacak gibi görünüyor. Önceki sızıntılarla birlikte ilk iki modelin iki kamerayla birlikte geleceği biliniyor. Üçüncü ve dördüncü model olan Pro ve Pro Max modelleri ise üçlü kameraya ek olarak 2020 iPad’de olan LiDAR kameraya ev sahipliği yapacak.

Bütün modellerde 5G desteği olacağı ve Apple A14 Bionic işlemci olacağını da söyleyebiliriz.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz