Apple iPhone 11 modelleri ucuzluyor!

0
iPhone 11

Apple iPhone 11 fiyatı düşüş yaşıyor. Corona virüsü nedeniyle herkesin evinde kaldığı bu süreçte akıllı telefon fiyatları da düşüyor. Yapılan analizlerde akıllı telefon satışlarının fiyatı haricinde satış anlamında yüzde 50 gerilediği gözlemleniyor. Bununla birlikte Apple, en büyük paazrlarından birisi olan Çin Halk Cumhuriyeti’nde yeni bir fırsat sunuyor.

Apple iPhone 11 fiyatı indirildi

Yapılan indirim kapsamında iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max modelleri Çin içerisinde yüzde 10 ile yüzde 20 arasında indirimli olarak satılacak. Buna ek olarak diğer iPhone modelleri için net bir bilgi yer almazken, Android cephesinde de böyle bir hamle bekleniyor.

Özellikle Samsung’un S20 ve S10 modellerinde beklentinin çok üstünde bir düşüş söz konusu oldu. Dolayısıyla 5G’li modellerin de dahil olmasıyla birlikte bir indirim yapılabilir. Tabii ki şu an için böyle bir şey yok. Keza Apple’da sadece Çin içerisinde indirime gitti. Diğer ülkelerde özellikle de Türkiye içerisinde böyle bir fırsat olup olmayacağı net değil.

Apple’ın sitesinde 11 modeli 7.299 TL’den başlıyor. Samsung cephesien baktığımız zaman ise en düşük model olan S20’nin stokta kalmadığını görüyoruz. Yine de S20 modelinin başlangıç fiyatı 8.299 TL olarak görülüyor. İlk fiyatlardan sonra bir güncelleme yapan şirket, ülkemizde ilk defa Apple’ı geçen bir Android serisi oldu.

iPhone 11 fiyatı
iPhone 11 fiyatı, Samsung S20

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz