iOS 13.4 GM güncellemesi yayımlandı!

Apple, iOS 13.4 GM sürümünü yayımladı

0
iOS 13.4 GM güncellemes

Apple’ın iOS 13.4, iPadOS 13.4 ve WatchOS 6.2 sürümleri için sayılı günler kaldı. Tam sürümlerden önce iOS 13.4 GM ve diğer sürümlerin GM’leri yayımlandı. Geçen sürüme göre ufak hata düzeltmeleri içeren bu sürümlerin haricinde macOS Catalina 10.15.4 beta 6 ve tvOS 13.4 GM sürümleri de geliştiriciler için kullanıma sunulmuş durumda.

iPhone’un ilk modelinden, iOS’un ilk halinden bu güne Apple pek çok gelişim gösterdi. Özellikle iOS 11’e geçişte ciddi anlamda değişikler yapılmıştı. 12 ve 13 sürümleriyle birlikte de eklenen yenilikler bir hayli artırılmıştı.

iOS 13.4 GM “Golden Master” sürümü yayımlandı

İOS 13.4 GM

Toplamda 4.09 GB boyuta sahip olan güncelleme; aşağıda göreceğiniz yenilikleri iPhone’nunuza dahil ediyor. Unutmadan, güncellemeyi yüklemek için kablosuz ağ bağlantısının zorunlu olduğunu belirtelim.

iOS 13.4 sürümü CarKey sayesinde araç anahtarı olarak kullanma, yeni memojiler, iCloud Drive klasör paylaşımı, araç çubuğu yenilenen mail uygulaması ve evrensel uygulama satın alma gibi yeniliklere ev sahipliği yapıyor. En önemli yeniliklerden birisi de WatchOS 6.2 güncellemesi diyebiliriz. Bu güncellemeyle birlikte Apple, Apple Watch EKG özelliğini genişletti. Kullanılabilir ülkeler arasına üç yeni ülke dahil edildi. Bu ülkeler: Şili, Yeni Zelanda ve Türkiye Cumhuriyeti olarak karşımıza çıkıyor. Artık EKG özelliği ülkemize resmi olarak gelmiş oldu.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz