Huawei P40 satış fiyatı belli oldu! İşte modellere göre fiyatlar!

Huawei P40 satış fiyatı belli oldu!

0
Huawei P40 satış fiyatı

Huawei P40 satış fiyatı belli oldu! Çinli şirket ABD’den yediği ambargolardan sonra ufak sarsılmalar yaşasa da, toparlamaya başladı. 26 Mart gününde resmiyet kazanacak olan P40, P40 Pro ve P40 Premium Edition modellerinin Fransa’nın başkenti Paris’te katılımın yoğun olacağı bir etkinlikte boy göstereceği konuşuluyor. Corona Virus (COVID-19) gündemdeyken bu etkinliğin olup olmayacağı ise kesin olarak bilinmiyor.

Huawei P40 satış fiyatı açıklandı!

Kirin 990 yonga setinden beslenecek olan serinin Avrupa bölgesindeki fiyatları sızdırıldı. Amerika Birleşik Devletleri’nden ambargolu olan serinin Google servisleriyle olan ilişkisi sıfır olacak. Mate 30 Pro modelinde de olduğu gibi P40 ailesi Google dışında kalacak.

Render görselleri ve bazı özellikleri sızdırılmış olan modellerin şimdi de Avrupa fiyatı karşımızda. Ülkemizde nasıl bir fiyat verileceği bilinmezliğini korurken, Avrupa içerisinde bile sabit bir fiyat söz konusu olmayabilir deniliyor.

Huawei P40 satış fiyatı

Yunanistan da ortaya çıkan haberlere göre P40 yani ailenin küçük kardeşi için fiyat olarak 799899 euro fiyat bilgisi yer alıyor. Pro model için paylaşılan bilgiye göre 999-1.099 euro fiyat gelmesi bekleniyor. Son olarak Premium Edition modelde verilen bilgide 1.199-1.299 euro olarak gösteriliyor. Tabii ki bu bilgiler sızıntı/tahmin durumundalar. Ek olarak bu fiyatların bölgelere göre 50-100 euro arasında değişkenlik gösterebileceği de bilgiye dahil edilmiş.

Huawei P40 satış fiyatı

Bu paylaşılan fiyatların birer tahminden ibaret olduğunu tekrar belirtmek isteriz. Farklı kaynakların verdiği bilgiler ışında fiyatlar değişkenlik gösteriyor. Dolayısıyla da 26 Mart günü net satış fiyatlarını öğreneceğiz. Bununla birlikte bir seri daha Android özelliklerinden mahrum olarak telefon pazarına katılacak.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz