htc u11 life

Akıllı telefon pazarında ilk günden bu yana söz sahibi olan HTC, günümüzde rekabet ettiği firmaların gölgesinde kaldı. Uzun süredir kan kaybeden ve kendini toparlamayı başaramayan HTC Android Pie güncelleme tarihlerini açıkladı.

Zira, şirketin durumu ne kadar kötü olursa olsun, hali hazırda piyasada yer alan akıllı telefonlara destek sunulması gerekiyor. Bu kapsamda diğer markalar ile benzer şekilde HTC kullanıcılarının ana beklentilerden birisi de, Android 9 Pie.

HTC Android Pie güncelleme tarihleri!

HTC geçtiğimiz mart ayında yaptığı Android Pie açıklamasında, Android One programına dahil olan U11 Life modelinin Android Pie güncellemesini aldığını belirtirken, U11, U11 Plus ve U12 Plus için yılın ikinci çeyreğini işaret etmişti.

HTC, Twitter hesabında yaptığı paylaşımda U11 modelinin Mayıs ayının sonunda güncelleme almaya başlayacağını belirtti. HTC U11+ ve HTC U12+ modellerinin ise Haziran ayının ortasında – sonunda güncelleme alacağı belirtiliyor.

Tayvanlı akıllı telefon üreticisinin durumu her ne olursa olsun, Android Pie güncellemesi konusunda oldukça geç kalındı. Şirketin amiral gemi modelleri bile güncelleme için bu kadar beklerken, orta seviye modellere sahip olan kullanıcıların Android Pie güncellemesini beklememesi daha iyi olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz