Honor V30 serisi özellikleri belli oldu! İşte detaylar

0
Honor V30

Honor V30 serisi 26 Kasım tarihinde Çin’de gerçekleşecek bir etkinlik ile tanıtılacak. Etkinlik öncesi cihaz ile ilgili detaylar ortaya çıktı. Daha önceleri ortaya çıkan detayları sizlere aktarmıştık. V30 serisi ile ilgili fiyat bilgisi ve teknik özelliklere bir bakalım.

Teknik özellik tarafında Mate 30 serisi ile benzerlikler gösteren modeller ile ilgili detaylara geçmeden önce öne çıkan detaylara hızlıca bakalım.

Honor 5G desteğini V30 serisi ile sunmuş oldu. 5G hayatımızda bir çok noktada fayda sağlayarak teknolojinin hayatımıza daha çok entegre olmasını sağlayacak gibi görünüyor. Ambulanslarda bile kullanılması gündemde.

Honor bu seride iki model bulunuyor. V30 ve V30 Pro. Firmanın üst segmentte konumlandırdığı modellerden V30 modeli Mate 30 modeli ile benzer rakamlara satışa sunulmuş durumda. Ülkemizde satışa sunulması durumunda tepe model Android cihazlar ile benzer seviyede bir fiyat ile satışa sunulması bizleri saşırtmayacaktır.

V30 serisindeki kameralarda daha yeni bir algoritma bizleri bekliyor gibi duruyor. Mate 30 Pro modelinde ana kamera kurulumundaki ana sensör 48 MP çözünürlük sunarken Honor V30 serisinde ana kamera kurulumundaki ana sensör 60 MP çözünürlük sunuyor.

Mate 30 Pro modelindeki kamera performansına benzer seviyede bir deneyim sunması halinde V30 serisi de adından söz ettirecek modeller olacaktır.

Teknik özelliklere baktığımızda Kirin 990 işlemcisi, 5G desteği, 4200 mAh kapasiteli batarya, 40 W hızlı şarj destekli adaptör ile gelmesi gibi detaylar öne çıkan özelliklerden.

Honor V30 serisinin daha önceki sızan özellikler ile geleceğine kesin gözüyle bakabiliriz.

Daha fazlası için teknokroki.com adresini takipte kalın. İçeriklerimizden anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açmayı unutmayın.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz