Google Pixel 4a fiyatı düşünülenden ucuz olabilir

0
Google Pixel 4a fiyatı

Google Pixel 4a fiyatı ile ilgili yeni bir gelişme ortaya çıktı. Yapılan habere göre, 4a daha ucuz bir fiyata gelebilir. 3a modeline döndüğümüzde 399 dolar satış fiyatı yer alıyordu. Ancak yeni modelde durumun biraz daha farklı olacağı söyleniyor.

Google Pixel 4a fiyatı düşük olabilir

Google Pixel 4a bir süredir farklı sızıntılarla karşımıza çıkıyor. Kısa süre içerisinde tanıtılması beklenen cihazın birçok özelliği neredeyse tamamen netleşti. İsabetli sızıntılarıyla tanınan Twitter kullanıcısı Evan Blass tarafından sızdırılan resmi afişler göz önüne alındığında cihazın fiyatının 399 dolar olarak sunulması bekleniyor. Ancak ortaya çıkan iddialara göre Google, fiyat politikasında değişim yaparak daha farklı bir fiyatı tercih edebilir.

Google Pixel 4a fiyatı

9to5Google editörlerinden Stephen Hall’ın haberine göre Google, bu sefer 64 GB dahili depolama seçeneğini cihazı için sunmayacak. Stephan Hall’a göre Google Pixel 4a 128 GB dahili depolama seçeneğiyle karışımıza çıkacak ve cihazın fiyatı 349 dolar olacak. Söylediklerinin farklı raporlara dayandığını iddia eden Hall, her iki söylentinin de doğru kaynaklardan geldiği ön görülürse Google’ın 399 dolarlık fiyat etiketini, İPhone SE’den dolayı değiştirmiş olabileceği ihtimalleri de düşünülüyor.

Beklenen Google Pixel 4a özellikleri!

– Qualcomm Snapdragon 730 işlemci

– 6 GB RAM (Farklı seçenekler de olması bekleniyor.)

– 8 Megapiksel değerinde Sony IMX355 sensörü ile gelen ön kamera

– 12.2 Megapiksel değerinde Sony IMS363 sensörü ile gelen arka kamera

– 2.340 x 1.080 piksel Full HD+ çözünürlüğünde OLED ekran

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz