Galaxy S9 Modelinde Bizi Bekleyen Yenilikler Neler!

0
galaxy s9 | s9+

Samsung’un yeni tepe modeli Galaxy S9 modelinde bizi neler bekliyor ?

galaxy s9 | s9+

 

 

Samsung’un her yıl Mart-Nisan döneminde piyasaya sürdüğü akıllı telefon serisi olan Galaxy S’in 2018 yılında piyasada olacak temsilcisi Galaxy S9. Bu model ile ilgili birtakım bilgiler öne sürüldü.


Daha önceki isabetli tahminleri ile bilinen Çinli bir kaynağa göre 2018 yılındaki modellerde kasanın arka tasarımında yenilikler olacak. Daha önceki haberlerimizde sizlere aktardığımız ekrana entegre parmak izi tarayıcısının bu modelde olmayacağı belirtiliyor.

 

Samsung Galaxy S9 Özellikleri Neler ?

 

Bizim beklediğimiz detaylar ise çift ana kamera ile gelmesi. Depolama ve bellek tarafında bir artış beklemiyoruz. RAM kapasitesinin 4 yerine 6 GB miktarına çıkarılabilir.


Samsung Galaxy S9 modeli ile ilgili daha bir çok sızıntı gündeme gelecektir. Daha detaylı tahminler ve özellikler için biraz daha beklemekte yarar var. Zaten bit kısım özelliği şimdiden ön görmek mümkün.

Bazı bölgelerde Snapdragon 845’ten gücünü alırken bazı bölgelerde – Avrupa’da – kendi üretimi olan Exynos’un yeni modelinden alacak. Depolama tarafında 64 GB ile geleceğini de söyleyebiliriz şimdiden.


Tasarım detayları ve kamera performansı gibi unsurlar cihazın tanıtımına kısa bir süre kala netleşiyor. Netleşmesi halinde bile günlük hayatta test edilmeden net olarak üzerine konuşmak çok doğru olmayabiliyor.

Bakalım Samsung biz kullanıcıları tasarımsal bir değişikliğe giderek şaşırtabilecek mi ? Aslında parmak izi sensörünün yerinde revizyona giderek aynı tasarım ile piyasaya bir kez daha çıksa farklı eleştiriler alsa dahi satılacaktır. En azından benim tahminim bu yönde.

 

Samsung ile ilgili gelişmeler => Samsung

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz