Samsung Galaxy S21 Plus Videosu ortaya çıktı!

0
Galaxy S21

Daha önce Galaxy S21 Plus modelinin iPhone 12 Pro Max ile yan yana olduğu bir video ortaya çıkmıştı. Bu videoyu sızdıran Youtube kanalı şimdi farklı bir video paylaştı. Paylaşılan videoda Galaxy S21 Plus modeli ile ilgili detaylar yer alıyor.

Samsung Galaxy S21 Plus özellikleri

Paylaşılan bir videoda resmi olmayan video incelemesi yapılmış, ürün hakkında bilgiler ve deneyimler aktarılmış. Amiral gemisi modellerini tazeleyen şirket, cihazında kameradan işlemciye pek çok özelliğini tüketiciler için entegre etmeye devam ediyor.

Video içerisinde paylaşılan sızıntılara göre “RESMİ BİLGİ DEĞİLDİR, TANITILDIĞINDA DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR” cihazın arkasında üçlü kamera kurulumu yer alıyor. Bu kameralar sırasıyla 64 MP + 12 MP + 12 MP olarak sunuluyorlar. Yazılım konusunda da bilgi paylaşılan videoda cihazın kutusundan direkt olarak Android 11 ve Snapdragon 888 yonga setiyle geleceği söyleniyor. Eğer bu bilgi doğruysa Samsung bir kez daha tüm dünyaya Snapdragon’lu modellerini gönderecek demektir. Bir önceki modele kadar “S4 hariç” ABD ve Çin hariç olmak üzere Exynos yonga setli modeller dağıtılıyordu.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açabilirsiniz.

Google News Abone Ol

Bizi Google Haberler üzerinden takip edebilirsiniz

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz