Galaxy S21 Plus ve iPhone 12 Pro Max aynı videoda görüldü!

0
Galaxy S21 Plus ve iPhone 12 Pro Max

Tanıtım tarihi yaklaşan Galaxy S21 serisi ile ilgili sızıntıların ardı arkası kesilmeden devam ediyor. Youtube’da Galaxy S21 Plus modelinin yer aldığı bir video yüklendi. Bu viodeyu yükleyen kaynak 24 saat geçmeden ikinci bir video daha yükledi. Bu videoda ise iPhone 12 Pro Max ile Galaxy S21 Plus yan yana görünüyorlar.

Random Staff 2 isimli Youtube kanalında yer alan videoda iki modelin fiziksel olarak karşılaştırmasını görüyoruz. Toplamda iki dakikalık videoda Galaxy S21 Plus modelinin sızıntılarda olduğu gibi bir kamera çıkıntısına sahip olduğunu görüyoruz. Ekran çerçeveleri de oldukça ince görünüyor. Ancak bu videonun resmi bir içerik olmadığını belirtelim.

Kasa büyükleri oldukça benzeyen iki modelin kameraları ile çekilmiş fotoğraflar da kıyaslanmış. Videodan anladığımız üzere benzer bir kaliteye sahip gibi duruyorlar. Ön kamera ekrana gömülü olarak nokta delikli bir panel ile gelen Galaxy S21 Plus modelinde çerçeveler ince görünüyor.

iPhone 12 Pro Max ve Galaxy S21 Ekran ve Kasa Karşılaştırması

Apple iPhone 12 serisinde eski modellerinden iPhone 5 serisindeki tasarıma dönüş yapmıştı. Daha köşeli bir tasarımla kullanıcılarını buluşturmuştu. Samsung ise daha yumuşak hatlara sahip tasarım dilini devam ettiriyor. Ekran oranı sebebiyle Galaxy S21 Plus modeli yatayda daha dar ve dikeyde daha uzun bir ekrana sahip. Bu sebeple elde tutuş konusunda avantaj sağlayabilir. Bunu sağlayan tek detayın bu olmadığını belirtelim. İncelmiş görünen çerçevelerinde de bunda payı olacaktır.

Samsung yeni serisi Galaxy S21’i 14 Ocak tarihinde gerçekleştireceği Unpacked etkinliğinde tanıtacağı biliniyor. Şimdiden telefonlar ile ilgili birçok detay ortaya çıkmış durumda. Samsung tarafında bir sürpriz gelir mi? Bu ihtimali zayıf da görsek, böyle bir hamle beklemiyor olsak da birtakım sürprizler gelebilir. İçinde bulunduğumuz pandemi sürecinde firmalar bazı ürünlerinin tanıtımını öne çektiğini görüyoruz. Samsung Galaxy S21 Plus modeli avantajlı bir fiyat ile satışa sunulması durumunda tercih edilebilirliği yüksek olabilecek tepe bir model olabilir.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açabilirsiniz. Samsung ile ilgili haberlerimize ilgili kategoriden ulaşabilirsiniz.

Google news ve sosyal medya adreslerimizden bizi takip ederek içeriklerimizden haberdar olabilirsiniz.

Google News Abone Ol

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz