Galaxy S21 modelinin basın görseli sızdı!

0
Galaxy S21 basın görseli sızdı

Tanıtım tarihi yaklaştıkça Galaxy S21 serisi ile ilgili daha fazla detay gelmeye devam ediyor. Bugüne kadar yaptığı sızıntılar ile güvenilirliğini kanıtlayan Evan Blass’dan yeni bir haber geldi.

Galaxy S21 Basın Görseli

Blass yaptığı paylaşım ile Galaxy S21 modelinin basın görselini sızdırdı. Galaxy S21 serisinden S21 modelinin görselini sızdıran Blass, en azından ön kısımdan bugüne kadarki tasarım sızıntılarının en azından bir kısmını doğrulamış oldu.

Sadece önyüzü görebildiğimiz için dikkatleri çeken arka kamera kurulumuna dair bir bilgiyi bu sızıntıdan elde edemiyoruz. Şu ana kadarki en doğru Galaxy S21 görüntüsü söz konusu görsel. Kısa bir süre içerisinde tasarım ile ilgili daha fazla detay içeren basın görselinin sızacağını söyleyebiliriz. Ön görünüme baktığımızda daha önceki modeller ile benzerlik gösterdiğini görüyoruz.

Yakın bir zamanda cihazla ilgili daha fazla resmi bilgiye ulaşacağımızdan şüphemiz yok. Samsung 14 Ocak tarihinde gerçekleştirmesi beklenen Unpacked etkinliği ile Galaxy S21 serisini duyuracağını biliyoruz. Ek olarak yeni tam kablosuz kulaklık modeli Galaxy Buds Pro’nun da bu etkinlik kapsamında duyurulmasını bekliyoruz. Bir sürpriz olarak ise katlanabilir modellerinin yer aldığı Galaxy Z serisine dair birtakım sürprizler ile karşılaşabiliriz.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açabilirsiniz.

Google News Abone Ol

Bizi Google Haberler üzerinden takip edebilirsiniz

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz