Galaxy S21 iki kat büyük parmak izi okuyucusuyla geliyor!

0
Galaxy S21 Parmak izi okuyucusu
Google News Abone Ol

Samsung’un yeni serisi S21 ile ilgili yeni detaylar iddia edilmeye devam ediyor. Son gelen bilgilere göre yeni seri Galaxy S20 serisine göre iki kat hızlı bir parmak izi okuyucu sunacak. Samsung Galaxy S20 serisinde parmak izi sensörü ekranın altına gömülü olarak geliyordu. Galaxy S21 serisinde kullanılacak parmak izi okuyucusunun kullandığı sensör alanı 8×8 mm olacak. Bu en güncel Galaxy S serisindeki alandan %77 daha büyük.

Daha büyük sensör bize sadece hız sunmayacak. Ayrıca parmak izi okuması sırasındaki hataları da aza indirgeyecektir. Bu anlamda bu gelişme daha kusursuz bir parmak izi okuma deneyimini bizlere sunma noktasında fayda sağlayacaktır.

Samsung’un Ocak ayında gerçekleştireceği bir Unpacked etkinliğinde yeni Galaxy S21 serisini tanıtacağını biliyoruz. Bakalım başka sürprizler yer alacak mı? Yaklaşık 1 ay sonra bu sorunun yanıtını öğreniyor olacağız.

Etkinlike ayrıca Galaxy Buds Pro tam kablosuz kulaklık modelinin de tanıtılmasını bekliyoruz. Bir sürpriz olarak katlanabilir akıllı telefonları ile ilgili detaylar da paylaşılabilir.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açmayı unutmayın.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz