Galaxy S21 FE için One UI 5.0 güncellemesi geliyor!

0
Galaxy S21 FE
Galaxy S21 FE

Galaxy S21 FE modeli için One UI 5.0 güncellemesi yakın süreçte servis edilecek. Galaxy S22 serisi için servis edilen güncelleme yavaş yavaş alt modellere gitmeye başladı. S21 FE kullanıcıları diğer model kullanıcılarından farklı olarak beta sürecini deneyimleme şansı bulmasa da kararlı sürüme direkt olarak geçiş yapabilecekler.

Amiral gemisi modellerinden olan S21 FE’nin söz konusu güncellemeyi alacağı tarih şirket tarafından ilan edilmedi. Ancak raporlar güncellemenin gelecek ay yayınlanabileceğine işaret ediyor. Öte yandan 2022 başlarında çıkış yapan modelin şirketin taahhütnamesi gereği üç büyük güncelleme daha alacağının altını çizelim.

Bununla birlikte cihazınız uzunca süre modernize kalmış olacak. Öte yandan Google, Pixel 7 serisiyle birlikte uygulamaya başladığı 64 bit destekli sürümlerin diğer markalarda da yaygınlaşmasını istiyor. S23, S22 ve S21 gibi serilerin de bu uygulamaya geçiş yapıp yapmayacağını da gelecek süreçte görmüş olacağız.

Android 12 ile yola çıkan Galaxy S21 FE, ilk olarak Android 13’ü alıyor. Akabinde 14, 15 ve 16 olmak üzere -isimler değişkenlik gösterebilir- alacağı biliniyor. Bununla birlikte güncelleme geldiğinde gelişmeleri sizlere aktarmış olacağız.

Daha fazlası için teknokroki.com adresini takipte kalın. İçeriklerimizden anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açabilirsiniz. Ayrıca Google News ve Bundle üzerinden de bizi takip edebilirsiniz.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz