Galaxy S10 kamerasına gece modu gerekli mi?

0

Yapılan incelemeler ve paylaşılan fikirlere göre, Galaxy S10 modellerinin kamerasındaki Pro modu gece fotoğrafları çekerken yeterli kalırken, bazı düşüncelere göreyse de, gece modu düşük ışıklı durumlarda daha güzel fotoğraflar sunabiliyor.

Galaxy S10 kamerasına gece modu gerekli mi?

Yapılan denemeler ve ayarlamalar doğrultusunda gece modu özelliği bir tık öne çıktı. Sammobile‘ın haberine göre, deneme sonuçlarında bu özellik bir tık önde yer alıyordu.

Aynı ayarlar yapılırsa gece modu daha iyi sonuç veriyor mu?

Yapılan fotoğraf çekimlerinde iki farklı deneme sonucunda Pro moduna nazaran diğer özellik daha başarılı ve basit şekilde işlevi yerine getirebiliyor. Düşük ışık olması durumunda devreye alınabilen özellik, size daha iyi bir fotoğraf deneyimi sağlayabiliyor.

Merak edenler için iki farklı şekilde çekilen fotoğrafları aşağıda sunuyoruz:

Pro modu, fotoğrafçılık ile tecrübesi olanlar için daha çok manuel ayar yapma imkanı sunuyor. Ancak bu işte yeni olan veya sadece fotoğraf çekme amacı güdenler için gece modu daha basit ayarlarla daha iyi fotoğraflar sunmayı amaçlıyor.

Söylenebilecek şey şudur ki: Her iki modda telefona gereken özellikler taşıyor. Bundan dolayı tercihi size kalmış; açıkçası her ikisini de ara ara kullanarak fotoğraflarınızı iyileştirme fırsatınız olabilir.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz