Samsung Galaxy S10 Serisinde Ekran Büyüyor!

0
Samsung Galaxy S10

Samsung’un Ağustos ayı içerisinde tanıtılması beklenen yeni Galaxy Note 9 serisi ile ilgili detaylar beklenirken Samsung Galaxy S10 serisi ile ilgili detaylar ortaya çıkmaya başladı.

Galaxy S10 serisinde 3 farklı modelin olacağını gösteren raporlardan yola çıkarsak yeni seride 3 ana kameraya sahip bir modelin olacağını söyleyebiliriz.

Samsung Galaxy S10 Serisi Teknik Özellikleri Neler?

S9 Plus’ın ardılı olacak S10 Plus modelinde ekran boyutunun 6.44″ boyutuna çıkacağı yönünde bilgiler mevcut. Modellerin kod adları ise Beyond 0, Beyond 1 ve Beyond 2 şeklinde görülüyor.

3D yüz tanımaya sahip ilk Samsung modeli bu seride yüksekle muhtemel gelecektir. Qualcomm’un yeni tepe model işlemcisi Snapdragon 855’ten gücünü alacağını beklediğimiz seri her zamankinden daha erken tanıtılabilir.

Samsung, Galaxy S10 Serisi ile Başarabilecek Mi?

Zor günler yaşayan Güney Koreli şirket birtakım atılımlar ve yenilikler üretemez ise daha da zor günler tahmin edilenden daha da yakın olacak gibi gözüküyor.

2019 yılının ilk çeyreğinde piyasada yerini alacak/tanıtılacak Galaxy S10 serisi bakalım bizleri şaşırtabilecek mi? Bu sorunun cevabını almak için 2019 yılının Şubat ayını ve dolayısıyla Mobil Dünya Kongresi’ni beklemek zorunda kalmayabiliriz. Böylelikle firma daha erken piyasaya girerek karlılığını arttırma çabasında olacak gibi görünüyor.

Daha fazlası için teknokroki.com adresini takip etmeyi unutmayın. Ayrıca bizi sosyal medyadan takip ederek farklı bilgilerden de haberdar olabilirsiniz.

Haberlerimizden anlık olarak haberdar olabilmek için bildirimleri açabilirsiniz.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here