Samsung Galaxy Note 10 Modelinde Hafıza Kartı Olmayabilir!

0
Galaxy Note 10 Hafıza Kartı Girişi Olmayabilir

Samsung’un Galaxy Note 10 modelinin çıkış tarihi yaklaştıkça yeni detaylar gelemeye devam ediyor. Daha önce kulaklık portunun yer almayabileceğini duyurmuştuk. Şimdi ise daha da ilginç bir detay sizleri bekliyor.

Galaxy Note 10

Bir XDA geliştiricisi tarafından paylaşılan detaylara göre iki farklı Note modeli göreceğiz. Galaxy Note 10 ve Pro versiyonu. İki cihaz arasındaki isim farkının nedeni ise hafıza kartı takılabilirliği olabilir. Yeni Note modelinde böylelikle hem kulaklık portu hem de hafıza kartı olmayabilir.

Galaxy Note 10 modelinde hafıza kartı girişi olmaması durumunda 128 GB / 256 GB seçeneklerinden birisi başlangıç depolama kapasitesi olacaktır. Bu kapasiteler bir çok kullanıcı için yeterli olacaktır. Bu nedenler hafıza kartı eksikliği bir handikap yaratmayabilir.

Yeni Note serisi ile de birlikte kutudan AKG kulaklıklar yer almaya devam edeceğe benziyor. Tek bir fark ile. Kulaklıklar 3.5 mm port girişi yerine USB Tip C bağlantı arabirimi ile gelecekler.

Ağustos ayı içerisinde tanıtılmasını beklediğimiz yeni Galaxy Note serisi tasarım anlamında bizlere neler sunacak? Tasarım dili olarak yapılacak yeniliği bir sonraki Galaxy S serisinde de görebileceğimizi ön görerek bu yıl gelecek modellerde sadece güncelleme de görebiliriz. Alışık olunan tasarımda ince dokunuşlar da yaşanabilir.

Detaylar geldikçe sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Daha fazlası için teknokroki.com adresini takipte kalın. İçeriklerimizden anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açmayı unutmayın.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz