Galaxy Note 10 Kulaklık Portu Olmayacak!

0
Galaxy Note 10

Samsung’un tepe model serisinin yeni temsilcisi Galaxy Note 10 modeli öncüllerinden daha farklı bir görünüme sahip olabilir.

Yeni Galaxy Note temsilcisinin 3.5 mm kulaklık portu ve fiziksel bir tuşu olmadan gelebilir. Tanıtılmasına 3 aydan kısa bir süre kalan Galaxy Note 10 ile ilgili detaylar daha da belirginleşmeye devam ediyor.

Samsung’un diğer markalardan ayrışmasını sağlayan en önemli özelliklerinden birisi olan 3.5 mm kulaklık portunun olmayacak olması bir çok kullanıcıyı üzecektir.

Bu sorunu aşmak için Samsung, tam kablosuz kulaklıkları Galaxy Ear Buds’ı Galaxy Note 10 alanlara hediye etme yoluna da gidebilir.

Ses açma-kısma, açma-kapama ve Bixby için fiziksel tuşların yerini ise dokunmatik ya da basınca duyarlı kapasitif alanların alması bekleniyor.

Daha önce Galaxy Note serisinde görmediğimiz bir yeniliğe de görebiliriz. İki farklı versiyon yer alabilir. Galaxy S10 serisinde olduğu gibi – Galaxy S10 ve Galaxy S10+ – bir küçük bir büyük model ile bizleri karşılayabilir.

Samsung bu adımı atarak Galaxy Note serisinde olumlu bir ilerleme mi kaydedecek? Yoksa olumsuz bir ilerleme mi yaşayacak? Bu sorunun yanıtı bizce kısa vadede kötü sonuçlar verse de tasarım tarafında bir farklılık sunabilirse uzun vadede kazanım sağlayabilir.

Daha fazlası için teknokroki.com adresini takipte kalın. İçeriklerimizden anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açmayı unutmayın.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz