Galaxy Note 10 ailesi Android 11 güncellemesine kavuştu!

0
Galaxy Note 10 Android 11

Samsung öngörülen tarihten daha önce birçok cihazını Android 11 güncellemesi ile buluşturmaya devam ediyor. Galaxy Note 10 serisi de Android 11 güncellemesiyle One UI 3.0 arayüzüne kavuşuyor.

Toplamda iki ay süren üç beta sürecinin ardından Galaxy Note 10 serisi de Android 11 ile tanışmış oldu. Yeni güncellemeler firmalar tarafından kademeli olarak sunulmakta. Android 11 güncellemesi ilk olarak Almanya’daki Galaxy Note 10 Plus kullanıcılarına sunulmuş durumda.

Galaxy Note 10 modellerine ne zaman geleceği ile ilgili bir bilgi bulunmamakla beraber kısa sürede geleceğini söyleyebiliriz. Galaxy S20 serisi, Galaxy Note 20 serisi ve Galaxy Z Flip 5G serisi sonrası Galaxy Note 10 serisi de Android 11 ile güncellendi.

Bu güncelleme ile birlikte Galaxy S10 serisi cihazlara da güncellemenin yakın bir tarihte geleceğini söyleyebiliriz. Ocak ayının ilk yarısında belki de buluşuyor olacak güncelleme.

Galaxy Note 10 Plus modeline dağıtılmaya başlayan Android 11 güncellemesi ek olarak Aralık 2020 güvenlik yamasını da içeriyor.

Samsung yeni yıla girerken kısa sürede birçok modeli ile güncellemeyi buluşturmuş oldu. Bu konuda firma başarılı bir yıl kapanışı gerçekleştirmiş oldu.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açabilirsiniz.

Google News Abone Ol

Bizi Google Haberler üzerinden takip edebilirsiniz

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz