Galaxy M12 Geekbench testinde görüldü!

0
Galaxy M12 Geekbench
Google News Abone Ol

Yakın zamanda tanıtılması beklenen Galaxy M12 modeliyle ilgili detaylar ortaya çıktı. Geekbench testinde ortaya çıkan modelin render görselleriyle tasarımı ortaya çıkmıştı. Ek olarak Bluetooth SIG, Wi-Fi Alliance ve Bureau of Indian Standart(BIS) gibi sertifika programlarında görüldü.

Geekbench testindeki performansı da mutevazi olan Galaxy M12 tek çekirdek 172 puan almış. Çoklu çekirdek testinde ise 1025 puan almış. Birtakım teknik özellikleri de ortaya çıkan modelde 2.00 GHz saat hızına sahip Exynos 850 yonga seti yer alıyor. Bellek olarak 3GB RAM bizleri karşılıyor.

Model Hindistan pazarında öncelikli olarak satışa sunulabilir. BIS sertifikası buna işaret ediyor. Ek bir özellik belirtilmemiş olsa da 2.4GHz Wi-Fi, Bluetooth 5.0 gibi özellikler yer alıyor. İşletim sistemi ise Android 11 olarak güncel bir sürüm iler geliyor. Model bazı bölgelerde Galaxy F12 ismiyle satışa sunulabilir.

Galaxy M12 CAD render

CAD render görsellerinde baktığımızda Galaxy M12 modeli Infinity-V formunda 6.5 inç boyutunda LCD bir panele sahip ekran ile geliyor. Kamera kurulumu ise dörtlü ana sensörden oluşuyor. Sensörler kare şeklinde dizilmiş.

Parmak izi sensörü ise telefonun yanına konumlandırılmış. Bağlantı arabirimi Tip C. Kulaklık portu da korunmuş. Ancak modelin ne zaman duyurulacağı konusunda bir detay mevcut değil.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açabilirsiniz. Google News üzerinden takip edebilirsiniz.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz