Galaxy Buds Pro! Yeni Samsung tam kablosuz kulaklığı

0
Gaalxy Buds Pro
Google News Abone Ol

Samsung da ekosisteminde kulaklık modellerine yer ve önem veren firmalardan. Firmanın yeni tam kablosuz kulaklık modeli FCC listesinde ortaya çıktı. Yeni modelin ismi ise Galaxy Buds Pro! Bir yerden tanıdık geliyor gibi gelebilir. Ancak daha orjinal bir isim kullanan bir telefon üreticisi firma görmedik henüz.

Öncül modelleri Galaxy Buds ve Galaxy Buds+ modellerinden daha farklı bir şarj kutusu bizleri bekliyor. FCC tarafından yayınlanan belgelerdeki teknik çizimlerden bu çıkarımı yapabiliyoruz. Galaxy Buds Pro kulaklıkların model numarası ise SM-R190 şeklinde.

Samsung da Galaxy Buds Pro modelinde bilim bakalım hangi özelliğe ilk kez yer veriyor. İpucunu paylaşalım. İngilizce kısaltması ANC(Active Noise Canceling) şeklinde. Türkçemizdeki karşılığı ise Aktif Gürültü Önleme. Bu özelliği iddiası gürültü ortamlarda bile sessiz bir ortamdaymışcasına bir ses deneyimi sunulmasını sağlamak.

Galaxy Buds Pro Tanıtım Tarihi

Samsung’un yeni kulaklık modellerini yeni tepe model serisi Galaxy S21’i tanıtacağı etkinlikte duyurmasını bekliyoruz. Ülkemizde de ön siparişe özel hediye şeklinde paketler ile satışa sunulacaklarını söyleyebiliriz.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz