Galaxy Buds Pro fiyatı Samsung sitesinde görüldü!

0
Galaxy Buds Pro fiyat

Tepe model tam kablosuz kulaklık ürünü Galaxy Buds Pro ile ilgili fiyat bilgisi Samsung’un sitesinde görüldü. Ürünün fiyatı mevcut en güncel kulaklık Galaxy Buds Live’ın üzerinde. Ancak Apple AirPods Pro ürününden de oldukça ucuz olması dikkat çekiyor.

Aktif gürültü engelleme (ANC – Active Noise Canceling) özelliği sunacağı bilinen Galaxy Buds Pro’da özelleştirilebilir dokunmatik kontrol, ses algılama gibi özellikler ile geleceği biliniyor. Dikkat çeken yeni bir bilgi ise 11mm boyutunda woofer ve 6.5mm tweeter içerecek olması.

Galaxy Buds Pro ANC

Aktif gürültü engelleme modunda sesi engelleme noktasında farklı seçenekler sunulacak. Örneğin dışarıda yolda yürürken araba sesi gibi sesleri duyabilmenizi sağlayacak bir mod ve tamamen sessizlik sunacak mod gibi seçenekler olacak. Tabi ürün bunu ne kadar başarılı bir şekilde yapacağı sorusuna deneyimlemeden yanıt vermek mümkün değil. Suya dayanıklılık seviyesi olarak IPX7 seviyesinde bir destek sunulacak.

Galaxy Buds Pro fiyat listesi

14 Ocak tarihinde gerçekleştirilecek Unpacked etkinliği kapsamında Galaxy S21 serisi yanı sıra Galaxy Buds Pro modelinin de tanıtılması bekleniyor. Sızan görsele göre Galaxy Buds Pro 199 dolar (yaklaşık 1500 TL) fiyat etiketine sahip olacak. Böylelikle Galaxy Buds Live modelinde 30 dolar pahalı olurken Apple AirPods ürününden 50 dolar daha ucuz olarak konumlanmış olacak.

Samsung 14 Ocak tarihinde gerçekleştireceği Unpacked etkinliği kapsamında bir sürpriz yaparak katlanabilir telefonları hakkında da bilgiler paylaşabilir.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açabilirsiniz.

Google News Abone Ol

Bizi Google Haberler üzerinden takip edebilirsiniz

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz