Android Oreo

Galaxy A8 (2018) cihazınızda Oreo Güncellemesini görmüyor  musunuz? O halde yazımızı takip ederek sizde Oreo sürümüne kavuşabilirsiniz. 

Galaxy A8 (2018) ve Galaxy A8 + (2018) perakende satıştan sonra altı aydan sonra  Samsung en kaliteli Galaxy A serisi teklifleri için Android 8.0 Oreo güncellemesini yayınladı. Geçtiğimiz hafta, komşu pazarların bir kısmı ile birlikte Rusya’da başlamıştı. Güncellemenin kullanılabilirliğinin global olarak genişlemesi birkaç hafta sürebilir. Ancak Samsung bu sefer işleri daha hızlı yapıyor. Bazı ülkelerde ilk önce yalnızca Smart Switch ile Galaxy A8 (2018) Oreo güncellemesini kullanıcılarına sunuyor.

 

Galaxy A8 (2018 Oreo Güncellemesi İçin Smart Switch)

Güncellemeyi almak için bu yazılım gereklidir. Tıpkı Apple’da iTunes bulunması gibi bir şey.

Güncellemenin olmadığı ülkelerde tekrardan dediğimiz gibi Smart Switch yazılımı devreye girer. Cihazınızı bilgisayara bağlayıp yazılımı açınca güncellemeyi görmezseniz bu işlemi tekrarlayıp USB hata ayıklama modunu da açın. Ardından gelmeyebilir. Bir hafta içinde yeniden deneyin. Samsung Türkiye ile iletişime geçip bilgi alabilirsiniz.

Güncelleme yaklaşık olarak 3 GB gib bir boyuta sahip. Cihazınızda sorun yaşamamak için kesinlikle eksiksiz indiğinden emin olun.

Smart Switch Galaxy A8 2018 Oreo Güncelleme Ekranı

 

Ama Galaxy A8 (2018) veya A8 + ‘da Oreo için sabırsızlananlar için, Smart Switch’in indirilmesi bir engel olmamalıdır. Bu yüzden devam edin ve PC’nizdeki Smart Switch’i açın ve  telefonunuzu bağlayın. Ardından birkaç dakika bekleyin ve bir güncellemenin mevcut olduğuna dair bir bildirim alacaksınız. Bu, Oreo güncellemesinin ülkenizdeki Smart Switch aracılığıyla piyasaya sürüldüğünü gösterir. Eğer ki OTA güncellemesini veya ülkenizdeki Oreo ürün yazılımının veri tabanında görünmesini beklemek zorunda kalacaksınız.

 

Eğer sorun olduğunu düşünüyorsanız yukarıda dediğim gibi Samsung Türkiye’yle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Smart Switch: Yazılımını İndirme Adresi

Peki ya siz  Galaxy A8 2018 için gelen Oreo güncellemesini aldınız mı?

1 Yorum

  1. Samsung da sonunda güncelleme konusunda daha hızlı olması gerektiğini anladı sanırım.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz