Mobil Cihazlarda fazla yaygın olmasa da yine de iki ayrı hat kullanan kullanıcılar mevcut. Özellikle hem şirket hattı hemde özel hat kullananlar bu nedenle iki tane cihaz taşımak zorunda kalıyorlar. Buna bir çözüm bulmak istiyorsanız sizin için derlediğim en iyi çift sim kartlı telefonlara bakalım.

  • Samsung Galaxy A8 (2016)

Samsung , A serisi altında bu sene piyasaya sürdüğü telefonlara ziyaden geçen seneki seride sağlam olan Galaxy A8 2016 çift kart özelliği ile listemizde ilk sırada yer alıyor. Cihazın büyük ekranı sayesine sevenlerinin hoşuna gidecek ve iki tane cihaz kullanımından kurtaracak.Ayrıca 2016 serisinde Nisan ayının son haftasından itibaren Android Nougat 7.0 güncellemesi de yer alacak.

  •      Asus ZenFone 3 

            Türkiye ‘ de fazla ilgi gören bir marka olan Asus’un popüler ZenFone serisinin son kişisi aileye katıldı. Çift sim kartı desteği ile listemizde bulunuyor.

  • Sony Xperia Z5 Dual 

Listenin en performanslı telefonu olan Xperia Z5 Dual, uygun olan fiyatı sayesinde tercih edilecek bir telefon. Sony tarafından  en tercih edebilecek telefon olarak dikkat çekiyor.

  • General Mobile GM5 Plus 

Teknik özelliklerine göre fiyat olarak ta iyi konumda olan General Mobile GM5 Plus , alanları pişman  etmeyen bir telefon olan Gm5 Plus çift kart özelliği ile listemizde yer alıyor.

  •     Reeder P10/P10S/P11

Piyasaya yeni telefon çıkarmaya başlayan Reeder fiyat performansı olarak takdir edilecek bir noktada. Yeni modelleri P10/P10S/P11 arasında bütçenize göre rahatlık sağlayan ve performans olarak iyi noktada olan Reeder çift sim kartı özelliği ile listemizde yerini almış durumda.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz