BlackBerry Motion Kanada’da Satışa Sunuluyor!

0
BlacBerry Motion

Kanadalı BlackBerry’nin yeni telefon modeli BlackBerry Motion 10 Kasım tarihinde Kanada’da 599 $ fiyat etiketi ile satışa sunuluyor. Firma açısından önemli bir model.

 

BlackBerry Motion

 

 

BlackBerry’nin ilk IP 67 seviyesinde toza ve suya dayanıklı modeli olan BlackBerry Motion’ın teknik detaylarına bakalım.

 

BlackBerry Motion Teknik Özellikleri Neler?

 

BlackBerry’nin KEYone modeli ile oldukça benzer olan model, 100 $ civarı da daha uygun bir fiyat ile satışa sunulacak. Ekran olarak 4.5″ boyutunda bir ekran ile geliyor. Bellek tarafında KEYone modelindeki 3 GB RAM, 4 GB seviyesine çıkarılmış. Batarya ise 3505 mAh seviyesinden 4000 mAh seviyesine yükseltilmiş.

  

Geçtiğimiz ay tanıtılan model, KEYone modeli gibi resmi olarak her ülkede satışa sunulmayacak. Ancak birtakım artıları olduğu gibi eksi olarak görülebilecek yanları da var. KEYone modelinde yer alan fiziksel QWERTY klavye BlackBerry Motion modelinde yer almıyor.

  

Bu eksiklik akıllı telefonlarda alıştığımız sanal klavye nedeniyle göz ardı edilebilir. Başarılı bir klavye ile hiç de aramayabiliriz. Ancak BlackBerry’nin fiziksel klavyesini isteyenler için tercih edilebilecek bir model değil ne yazık ki.

 

Yenilenmiş BlackBerry KEYone Geliyor!

BlackBerry’nin yenilenmiş KEYone modeli ile ilgili haberimiz de ilginizi çekebilir! BlackBerry ile ilgili diğer haberler için : BlackBerry Haberleri

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz