One Plus 6 Cam Kasaları Kolay Kırılabiliyor

OnePlus, ilk amiral gemisini başlattığından bu yana kesinlikle uzun bir yol kat etti. Gün içinde telefonlar fonksiyonel  güçlü ama çok güzel değillerdi. Ancak OnePlus, şimdi ana akım kitlenin dikkatini çekerken, en son amiral gemisinde kamera performansında ve görünüşte rafine edildi.

 

Bu OnePlus 6’da artık bir cam olması demek oluyor. Cihazın kablosuz şarjı maalesef yok  seçiminin  yapıldığını  varsayılmalı çünkü en üst düzey akıllı telefon pazarındaki mevcut eğilim şu anda bu.

 

Telefonda cam bulunmasından dolayı bazı insanlar istemeden de olsa kullanırken tedirgin olabiliyor. Olası bir darbede camın çatlaması yahut kırılması söz konusu olabilir.

Reddit iş parçacığı OnePlus 6 cep telefonlarının kendine zarar vermesine neden olan  garip bir vakayı inceliyor. Yani her üç cam sırtları esrarangizce (Kasa arkasında cam olması) kırılmış. Bunun gerçekleşmesi en az bir cihazda  olabilir ve kullanıcı başına düşen her telefon neredeyse hiç durmadan yere düşmütşü  ve hüsranla sonuçlanmıştı. .

Burada denilmek istenen telefon arkasında cam kasa olmasından en ufak bir darbede camı çatlayabiliyor. Aşağıda görselleri bulabilirsiniz. İlk görsel en üsttedir.

One Plus Kırılan Kasa Kapak

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz