Asus’tan 2 Yeni Model: Zenfone Max Pro M2 ve Max M2

0
zenfone max pro m2 pro

Asus’un orta seviyedeki modeli Zenfone Max Pro M1 modelinin ardılı olacak bir model Rusya’daki Avrasya Ekonomi komisyonu (EEC) tarafından onaylandı.

Bu sertifikasyon işlemi sonucunda cihazların model numarası da ortaya çıkmış oldu. Buna göre Zenfone Max M2 model numarası ZB633KL iken Zenfone Max Pro M2 model numarası ZB631KL şeklinde.

zenfone

İki model de kutudan Android 8 Oreo sürümü ile çıkacaklar. Burada Android 9 Pie güzel bir sürpriz ve pazarlama aracı olabilirdi.

İki modelin de teknik özellikleri ile ilgili bir detay bilgisi mevcut değil. Ancak batarya tarafında 5000 mAh civarında olması ve çift ana kamera kurulumu ile gelmesi beklenen detaylar arasında.

 

Önceki model Zenfone Max Pro M1’de 5000 mAh kapasiteli pil, Snapdragon 636 işlemcisi 6″ boyutunda Full HD+ ekran gibi detaylar mevcuttu. Zenfone Max Pro M2 modelinde daha güçlü bir işlemci modeline geçiş yapılabilir.

Daha fazlası için teknokroki.com adresini takipte kalın. İçeriklerimizden anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açmayı unutmayın.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz