Asus yaz aylarında Z3EVOLUTION etkinliği kapsamında Zenfone 3 serisi altında Zenfone 3 Laser, Zenfone 3Deluxe, Zenfone 3 Ultra ve Zenfone 3 modellerini tanıtmıştı. O haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Asus daha önceki Zenfone model ailesinde yer verdiği gibi Zenfone 3 ailesinde de bir Zoom modeline yer verecek. Bu model ile ilgili bazı bilgiler ortaya çıktı. Cihazda günümüzde revaçta olan çift ana kamera konsepti yer alabilir.

Ana kamerayı oluşturan iki kameranın 16 MP çözünürlüğünde ve ön kamera ise 13 MP çözünürlüğünde. Ekran olarak 5.5″ boyutunda ve Full HD çözünürlüğünde olması bekleniyor. Ayrıca ekranda 2.5D – yani kıvrımlı kenarlar ile görüntünün kuvvetlenmesi  – cam yer alıyor. İşlemci olarak Qualcomm’un Snapdragon 625 işlemcisinden gücünü alıyor. Zenfone 3 Zoom modelinde bu işlemci 2.0 GHz hızında çalışacak.

Ayrıca RAM ve depolama kapasitesi tarafında 3’er adet opsiyon bulunmakta. 2/3/4 GB RAM seçeneklerinin yanında 16/32/64 GB depolama kapasitesi seçenekleri olacak cihazın ülkemize gelmesi durumunda giriş modelinin gelmesini beklediğimizi belirtelim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz