Asus ROG Phone yeni modeli kanlı canlı görüldü!

0
Yeni Asus ROG Phone

Asus, oyunculara özel akıllı telefon serisi ROG Phone’un dördüncü sürümü ROG 4 fiziksel olarak görüldü.

Geçtiğimiz hafta Asus yeni ROG Phone 4 modeli ile ilgili bir teaser paylaşmıştı. Yeni haftanın ilk gününde de yeni model olduğu iddiası ile bir ROG Phone modelinin görseli sızdırıldı. Ayrıca model 3C sertifikasında da görüldü. Bu sayede bazı özelliklerinin kesinleştiğini söyleyebiliriz.

Yeni modelin isimlendirmesinde 4 rakamı atlanarak 5 rakamının da kullanılabileceği iddiaları yine gündemde olan detaylar arasında yer alıyor. Bu isimlendirme tercihini sızan görselin arka kısmındaki 05 yazısıyla ilişkilendirdiğimizde olasılık miktarı artış gösteriyor. Öncül model ROG Phone 3’ten daha farklı bir arka tasarım görüyoruz. Cihazın sızan görselinde sadece arka kısmını görebiliyoruz.

Kamera dizilimi yatay olarak gerçekleştirilmiş. Bu sensörlerden birincil olanının 64MP çözünürlüğe sahip olması bekleniyor. Telefon üzerinde oyun moduna geçiş için özel bir tuş konumlandırılmışa benziyor. Kasanın sol alt kısmında yer alan kırmızı tuş ile bu geçişin yapılıyor olması muhtemel.

Yeni ROG Phone modelinde Snapdragon 888 yonga seti, 8GB RAM ve Android 11 gibi detayların yer alacağını söyleyelim. Ayrıca hızlı şarj tarafında 3C sertifikasında ASUS_I005DA model numarası ile yer alan telefonun 65W hızlı şarj desteği sunacağını söyleyebiliriz.

Asus’un paylaştığı görseldeki detaylara baktığımızda arka planda yer alan görsel, astrolojide koç takım yıldızını gösteriyor. Bu da tanıtım tarihinin 21 Mart – 19 Nisan aralığında bir tarih olacağını düşünmemizi sağlayan bir detay olarak bizleri karşılıyor.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açabilirsiniz.

Google News Abone Ol

Bizi Google Haberler üzerinden takip edebilirsiniz

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz