Xiaomi A3 kutu içeriği ve özellikleri sızdırıldı 2

Xiaomi A3 kutu içeriği ve özellikleri sızdırıldı. Çıkan detaylarda cihazın siyah, beyaz ve mavi renkleri ile geleceği doğrulandı.

Xiaomi A3 kutu içeriği ve özellikleri sızdırıldı!

48 MP kamera ile zenginleştirilen A3 4030 MAh bataryadan beslenecek. Öte yandan Snapdragon 665 ‘den de güçlendirilen model oldukça hoş gözüküyor.

Mi A3’ün ön tarafında çentikli bir ekran var ve arka tarafta sol üst köşede dikey olarak hizalanmış üçlü bir kamera düzeni var. Ayrıca, arka tarafta sol alt köeşede, sağ tarafta Android One monikerinin bulunduğu Xiaomi logosu olduğunu görebilirsiniz.

Ekrandaki akıllı telefonun koruyucu filmi, önceki raporlarda iddia edildiği gibi Snapdragon 730 ile değil Snapdragon 665 SoC tarafından desteklendiğini ortaya koyuyor.

6.08 “AMOLED ekrana sahip olan A3, UD parmak izi tarayıcısına sahip. Öte yandan 18W hızlı şarj desteğine sahip olan model 4.030 mAh pilden besleniyor.

Tüm bu detaylar Mi A3’ün yakın zamanda duyurulmuş Mi CC9e’nin global bir sürümü olacağını gösteriyor, ancak CC9e bir HD + ekrana sahipken, A3’ün bir FHD + panelini kullandığı söyleniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz