Samsung Galaxy A90 tasarımıyla dikkat çekiyor!

0

* Ortaya çıkan raporlarda bunun açılır kameraya sahip olan ilk Samsung modeli olacağının belirtilmesi beklentileri ve heyecanı artırdı.

Bildiğiniz üzere açılır kamera mekanizmasının olduğu cihazlarda herhangi bir çentik veya ekran içerisinde delik yer almıyor. Bu tartışmalar Samsung’un resmi internet sitesinde yer alan oldukça küçük bir detay ile son buldu.

Galaxy A90 tasarımı ile Samsung’da ilk olacak!

Samsung Endonezya’nın internet sitesinde Galaxy A90’ın “Notchless Infinity” ekrana sahip olacağını belirten bir sayfa yer alıyor. Bununla birlikte bu ekran tasarımı ilk defa Galaxy A90 modelinde karşımıza çıkacak.

Kamera mekanizmasının Oppo Find X ile benzer yapıda olacağı belirtiliyor. Heyecan verici detay ise Samsung’un açılır kamera sisteminde dönen bir mekanizmaya yer vererek hem ön hem arka taraf için aynı kamera kullanması.

Yani öz çekim yapmak istediğinizde arkaya bakan kameralar öne doğru dönecek. Aynı şekilde arka tarafı çekmek istediğinizde ise kamera arkaya dönecek. Ana kameranın 48 Megapiksel çözünürlüğünde olacağı dile getiriliyor.

İkinci kameranın çözünürlüğü ve toplam kamera sayısının kaç olacağı şu anda bilinmiyor.

Tek farkına vardığım şey bu sefer gerçekten güzel bir telefon tasarımı olacağı.


Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz