Honor 10 EMUI 10 güncellemesi dağıtılmaya devam ediliyor!

0
Honor 10 GPU Turbo ve Kamera Güncellemesi

Honor 10 EMUI 10 güncellemesi dağıtılmaya devam ediliyor. Alınan son bilgilere göre, Kuzey Amerika Orta Doğu ve Asya’da güncelleme ortaya çıktı. Daha öncesinde Birleşik Krallık ve İralanda’da görülen güncelleme, çoklu olarak dağıtılma sürecinde. Yüksek boyutlu bir güncelleme olan EMUI 10 sürümü, cihaz depolamasına birazcık müdahale ediyor diyebiliriz.

Honor 10 EMUI güncellemesi gezmeye devam ediyor

Honor 10 EMUI 10 güncellemesi

EMUI 10.0; Dergi Stili UI düzeni, Morandi Renkleri, Karanlık Mod, Altın Simgeler, Yeni Animasyonlar, Geliştirilmiş gizlilik özellikleri gibi en son özellikleri cihaza kazandırıyor. 10.0.0.177 sürüm numarasıyla gelen güncelleme 4.33 GB civarı bir boyuta sahip. Bu güncelleme sürümü ve boyutu değişkenlik gösterebilir. Her cihaza aynı anda bu şekilde dağıtımı söz konusu olmayabileceğinden, gecikmeli olarak dahil olabilir.

Söz konusu güncellemeyi yapmadan önce verilerinizin mutlaka bir yedeğini alın. Aksi halde fotoğraf, video ve kişilerinizde kayıplar yaşayabilirsiniz. Son olarak güncellemeyi Wi-Fi’dan yapmanızı tavsiye ediyoruz. Olası bir mobil paket aşımında ücretlendirilebilirsiniz.

Güncellemeye iki farklı yöntemle erişmek mümkün. Birincisi Destek uygulaması vasıtasıyla, ikincisi Sistem Uygulaması’ndan. İlk olarak Destek uygulamasından şu adımları izlemeniz gerekiyor:

Destek Uygulaması
Servisler
Güncelleme
GÜNCELLEMELERİ KONTROL ET
İndir ve Yükle

Sistem Uygulaması vasıtasıyla ise sırasıyla:

Ayarlar
Sistem
Yazılım Güncelleme
GÜNCELLEMELERİ KONTROL ET
İndir ve Yükle

Honor 10 EMUI 10 güncellemesi

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz