Google Play Store karanlık mod sonunda geldi!

Google Play Store karanlık mod müjdesi!

0
Google Play Store Ücretlendirme

Kullanıcılar için vazgeçilmez olan özellik şimdi de Android uygulama marketinde: Google Play Store karanlık mod sonunda geldi. Kullanıcılar artık karanlık modu Play Store’da kullanabilecek. Telefonuna Android 10 güncellemesi gelmeyecek olan kullanıcıların deneyimlemek istediği karanlık modu WhatsApp’tan sonra Play Store’a da geldi. Materyal Tema olarak geçen bu kullanıcı arayüzü, oldukça güzel bir tasarıma sahip.

Google Play Store karanlık mod geldi

Google Play Store karanlık mod

Güncelleme sonrasında söz konusu karanlık temaya geçiş yapmak için yapmanız gereken işlem oldukça basit. Sol üst köşede yer alan üç çizgiye bir kere dokunun. Açılan sayfadan Ayarlar seçeneğine geçiş yapın. Ardından Tema/Aydınlık olarak göreceksiniz. Ona tıklayarak Dark/koyu/karanlık “Bunlardan birisi yazabilir” tıklayarak direkt olarak siyah görünüme geçiş yapabilirsiniz.

Böylece cihazınızı deneyimlerken gözünüz daha az yorulurken, piliniz de daha verimli olarak kullanılabilecek. Keza Android 10 ve iOS 13 kullanıcıları baştan aşağıya her şeyi karanlık moda dönüştürerek pilden tasarruf sağlayabiliyorlar.

Uygulamayla ilgili görüşlerinizi yorumlarda bizimle paylaşabilirsiniz.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz