Samsung gerek amiral gemisi modelleri, gerek düşük modelli ve gerek orta seviyeli modelleriyle hep karşımıza çıkmaya devam ediyor.

Düşük bütçeli müşterilerini de ihmal etmeyen teknoloji devi Android Go işletim sistemli bir yeni cihazı olan Galaxy A2 Core‘u kullanıcılarıyla buluşturmaya hazırlanıyor.

S

amsung cihazı geçtiğimiz ay Geekbench testlerinde SM-A260F model numarası ile boy göstermişti.

En sonunda beklenen oldu ve bir düşük bütçe modeli daha gün yüzüne çıktı.

karşınızda: Samsung Galaxy A2 Core!

 

Cihazın ön tarafı ağustos ayında satışa sunulan Galaxy J2 Core modeli ile aynı tasarıma sahip. Arka tarafa geçtiğimizde ise tasarım değişiyor. Orta kısımda yer alan arka kamera yan tarafa taşınırken, hemen altında bir LED flaş yer alıyor.

Cihaz hakkında şu anlık başka bilgi yer almıyor. Olası tanıtım tarihi olarak 22 Mart‘ı düşünüyorum çünkü cihaz resminin kilit ekranında bu tarihe yer verilmiş.

 

Android Go hakkında bilgisi olmayanlar için: Google I/O 2017 etkinliğinde duyurulan bu Android versiyonu, düşük bellek ve düşük veri tüketiminin göz önünde bulundurulduğu giriş seviyesi cihazlara hitap ediyor.

 

1 GB ve daha düşük bir bellek kapasitesinin yer aldığı cihazlarda ortaya çıkan performans sorunlarını en aza indirmek için geliştirilen Android Go Edition sürümlerinde , RAM ve veri kullanımı sınırlandırılıyor.

 

Sizce yeni gelecek bu telefon nasıl olacak? Görüşlerinizi yorumlardan iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz